A.1.2. Alkalomszerű mozgásos tevékenységek

JÁTSZÓHÁZ

Két alkalommal rendeztünk Játszóházat tanulóink kikapcsolódására, 2014 és 2015 júniusában iskolánk udvarán. Az intézményünk által szervezett gyermeknapi játszóház olyan gyermek központú, színvonalas játszóház volt, amelyben minden gyermek, évfolyamra való tekintet nélkül, megtalálhatta a számára ideális szórakozási lehetőséget. Törekedtünk arra, hogy szerepet kapjanak a játékok között a régi korok fajátékai, hogy tanulóink megismerhessék elődeik kedvelt játékait, például a gólyalábat vagy a tekét. Célunk az volt, hogy biztonságos körülmények között, a lehető legtöbb játékot vonultassuk fel és kellemes szórakozást, tartalmas kikapcsolódást biztosítsunk diákjainknak. Az iskola udvarán kialított játszóházban intézményünk 140 tanulója játszhatott, versenghetett és szerezhetett zsetonokat, melyeket nyereménytárgyakra válthatott jó teljesítménye jutalmaként. A 2015-ös játszóházban bohócműsor szórakoztatta tanulóinkat, lufi-hajtogatás és egyéb kézműves programok biztosították a felhőtlen szórakozást, majd közös pizzázás zárta a szórakoztató délelőttöt.

Megjelent: 2559 alkalommal