A.3.1. Informatikai szakkör

Informatikai délután

Április elején /2014.04.08-09./ 3-6. osztályos tanulóink informatikai délutánokon vettek részt. A cél az informatikai tantárgy tanításának fejlesztése, valamint más tárgyak oktatásának IKT-val való támogatása volt. A diákok az interaktív tábla segítségével különböző tantárgyakhoz kapcsolódó érdekes feladatokat oldottak meg játékos formában, miközben a már meglévő ismereteiket újakkal egészítették ki. A feladatok étékelése pontozással történt, melyet a foglalkozás végén a tanárnő édességgel jutalmazott. A két délután során diákjainknak lehetőségük nyílt a tábla különböző funkcióinak kipróbálására is.

 

Informatikai délután

2015. április 21-22-én a tanulók megismerték, hogy a számítógép segítségével milyen gyakorlati segítséget kaphatnak az iskolai felkészülésükhöz. Gyakorlati szempontból hasznos oktatási segédanyagokkal ismerkedhettek meg.

 

 

 

Megjelent: 2398 alkalommal